KADROMUZ

ÜMMÜ KUMRU Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi


 • DOĞAN KUMRU

  ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ • ÜMMÜ KUMRU

  KURUCU MÜDÜR - ÖZEL EĞİTİM ALAN ÖĞRETMENİ - DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI UZMANI


  1968 yılında Edirne 'de doğdum.Evli ve 2 çocuk annesiyim. İlköğrenimimi Edirne'de tamamladıktan sonra Ortaokulu Bolu Kız Öğretmen Lisesi, liseyi Edirne Kız Öğretmen Lisesinde tamamladım. 
  1989 yılında Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 14 yıl MEB'e bağlı Özel Eğitim Okulu ve sınıflarında öğretmenlik ve idarecilik yaptım. 
  Hali hazırda Bulgaristan Sofya Kliment Ohridski Üniversitesi'nde Dil ve Konuşma Terapistliği Yüksek Lisans eğitimini tamamladım.
  Bununla birlikte büyük bir mutluluk ve hevesle Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezin'de çalışmaktayım.


 • FATMA GÜNIŞIK KUMRU

  DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI UZMANI/PSİKOLOG


  21 Nisan 1994 yılında Mersin’de doğdum.İlk,orta ve lise eğitimimi Kocaeli Bahçeşehir Kolejinde tamamladım.İlk okul birinci sınıftayken yüzme sporuyla tanıştım.
  11 yıl boyunca özveri  ve disiplinle yüzme sporuna devam ettim.Bu süreç içerisinde çeşitli branşlarda Türkiye dereceleri elde ettim ve 2008 ve 2009 yıllarında ülkemi milli sporcu olarak temsil ettim.
  Bu spordaki başarılarım sayesinde orta okul,lise ve üniversite eğitimimi burslu olarak devam ettirme şansı yakaladım.
  2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazandım. 2017 yılında bölümümü başarı ile bitirdim.
  Bununla birlikte wisc-r, oyun terapisi, disleksi eğitici eğitimi, çocuk gelişim testleri, çocuk çizim testleri, türkçe prep ( disleksili çocuklar da okuma yazma eğitimi) ,yetiskinlerde bilissel davranisci terapi ve  cocuklarda bilissel davranisci terapi eğitimlerimi aldım.
  Hali hazırda Bulgaristan Sofya Kliment Ohridski Üniversitesi'nde Dil ve Konuşma Terapistliği Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim.
  Tüm bunlarin yanin da eğitim öğretim döneminde Rana Kaplan Koçluk Merkezinde; Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu eğitimim programını tamamladım.
  Hali hazırda bu alanda sosyal projelere devam etmekteyi.


 • SEMANUR YAKUT

  ODYOLOG


  2000 yılında Bayburt'ta doğdum. 2023 yılında İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nden mezun oldum. Lisans eğitimim sürecinde SBÜ Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi gibi hastanelerde staj yaptım. Aynı zamanda işitme cihazı ve rehabilitasyon merkezlerinde staj yaparak staj deneyimimi tamamladım. Mezun olduktan sonra Ümmü Kumru Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışma hayatıma başladım.


 • AYBÜKE KUMRU

  DİL VE KONUŞMA TERAPİSTİ


  İlkokul ve Ortaokulu Dereli okullarında okuduktan sonra 2019 yılında Kocaeli Bahçeşehir Anadolu Lisesi'nden mezun oldum. Lisans Eğitimimi Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünde 3.22 ortalama ile onur öğrencisi olarak başarıyla tamamlamış bulunmaktayım.Gerek pediatri gerekse geriatri alanında gerekli eğitim sertifikalarını akademik bünyeme katmış bulunmaktayım.


 • RAMAZAN TEKCE

  KURUM MÜDÜRÜ / PSİKOLOG


  1997 İzmit doğumluyum. 2021 yılında Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldum. Mesleki yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde devam etmekteyim.


 • ÖZGE DURAN

  UZMAN ÖĞRETİCİ/PSİKOLOG


  1998 İzmit doğumluyum. 2017-2022 yılları arasında eğitim gördüğüm İstanbul Okan Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden bölüm birincisi olarak mezun oldum.2017-2023 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Sosyoloji Bölümünden  onur derecesiyle mezun oldum. 2023 yılında başladığım Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Meslek yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde başladım. Kurumumuzda psikolog ve uzman öğretici olarak çalışmaya devam etmekteyim.

  Aldığım Eğitimler:

  -WISC-4 Eğitimi (Türk Psikologlar Derneği)

  -8 modül 100 saat Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (DATEM)

  -Oyun Terapisi Eğitmen Eğitimi (İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi)

  -Meb Özel Eğitim Alanında Destek Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu (240 saat)


 • NUR DİLARA KÜÇÜK

  UZMAN ÖĞRETİCİ/PSİKOLOG


  Demiroğlu Bilim Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2022 yılında mezun oldum. Lisans sürecimde Sultanbeyli Devlet Hastanesi'nde ve başka bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde staj yaptım. Daha önce Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde çalıştım. Şuan meslek yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde devam etmekteyim.

  Aldığım eğitimler:
  -Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (DATEM)
  -Meb Özel Eğitim Alanında Destek Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu (240 saat)
  -Özel Eğitim Uygulamaları(Halk Eğitim Merkezi)
  -Çocuk Resim Analizi Eğitimi (Mood Psikolojik Danışmanlık)


 • SELİN SEDA KAYA

  PSİKOLOG


  24 Kasım 1997 İzmit doğumluyum. 2022 yılında İstanbul Okan Üniversitesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans sürecim bittikten sonra Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde stajımı tamamladım. Ardından psikiyatri kliniğinde zekâ testi uygulayıcılığı yaptım. Mesleki yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde devam etmekteyim. 

  Aldığım Eğitimler:
  -WISC-4 Zeka Ölçeği (Türk Psikologlar Derneği)
  -Çocuk Merkezli Oyun Terapisi (Ahenk Psikoloji) 
  -Aile Danışmanlığı


 • ÜLKÜ SERİNDERE

  ÖZEL EĞİTİM ALAN ÖĞRETMENİ /UZMAN ÖĞRETİCİ


  1967 Ankara doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum.
  14 yıl boyunca MEB'e bağlı ana okullarında görev aldım. Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında Uzman Öğretici olma hakkını kazanmış olup
  mesleki yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Özel Eğitim Uzman Öğreticisi olarak devam etmekteyim.Milli Eğitim Bakanlığı'nın açmış olduğu kursları tamamlayarak Özel Eğitim Öğretmenliği alanında uzmanlığımı tamamlamış bulunmaktayım.Ayrıca Özgül Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Zihinsel Yetersizliği olan Bireyler alanında eğitimlerimi tamamlamaya devam etmekteyim.


 • ÇAĞLANUR YAKAR

  ÖZEL EĞİTİM ALAN ÖĞRETMENİ


  Merhaba ben Çağlanur Yakar, 22.12.1999 İzmit doğumluyum. İlk okul zamanımda karete sporu ile tanıştım. 9 sene karate yaptım. Bu süreç içerisinde Türkiyede derecelerim oldu. 2018 yılında  Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini okul birinciliği ile bitirdim. Ardından Sakarya Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ve bu süreç içerisinde Fotoğrafçılık ile uğraştım, eğitimler aldım. 2022 Ekim itibari ile Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde görev yapmaktayım.

   


 • EMEL AKKAYA

  UZMAN ÖĞRETİCİ/ SINIF ÖĞRETMENİ


  Merhaba ben Emel Akkaya, 1990 Hatay doğumluyum. Üniversite eğitimimi 2014 yılında CİDDE ULUSLARARASI ÜNİVERSİTESİ'nde tamamladım. Ata Etüt Merkezinde 1 yıl süreyle müdür olarak çalıştım. Sonrasında Özel Şahika Kolejinde öğretmen olarak 4 yıl çalıştım. Ardından Birinci Rehabilitasyon merkezinde 3 yıl uzman öğretici olarak görev yaptım. 13 yıllık tecrübem ile öğrencilerimin yolunu aydınlatmaya devam edeceğim.  Şuanda Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışmaktayım. 

  Aldığım Eğitimler ve Sertifikalar:

  - ARAPÇA DİL UZMANLIĞI

  - MEB ÖZEL EĞİTİM ALANINDA DESTEK VERECEK UZMAN EĞİTİCİ YETİŞTİRME KURSU (240 SAAT)

  - MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ''İYİ ÖĞRETMEN ÖDÜLÜ'' 

  - LÖSEV YAŞAM SERTİFİKASI

   


 • ZEYNEP GÖKDEMİR

  Özel Eğitim Alan Öğretmeni


  1999 İzmit doğumluyum. ilk ve ortaöğretim eğitimimi Kocaeli'de Mimar Sinan İlköğretim Okulu ve Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde aldım. Lisede edebiyata olan ilgim sonucu öykü yarışmalarında dereceler elde ettim ve şiirlerim dergilerde yayınlandı.Ulusal çapta bir bilgi yarışmasında da ikincilik elde ettim.Eğitimime Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünü okuyarak devam ettim.Üniversite boyunca Ortadoğu Teknik Üniversitesi Vakıflarından ODED' de görme engelliler için okutmanlık ve rehberlik ile ilgili yapılan sosyal sorumluluk projeleri ile özel gereksinimli öğrencilerin eğitimine uzun yıllar katkı sundum. Eğitimim boyunca Üstün Zekalıların eğitimi,Öğrenme Güçlüğü,Otizm,Zihinsel,Ortopedik,Ağır ve çoklu yetersizlik, Görme ve İşitme yetersizliği,Dil ve İletişim yetersizliği gibi bir çok alanda eğitim alarak uzmanlaştım.Yaratıcı Drama Eğitimi alarak teknik bilgimi geliştirdim. Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden 2022 yılında mezun oldum. Kısa bir dinlenmenin ardından şu anda Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışıyorum.


 • MURAT ARACA

  Özel Eğitim Alan Öğretmeni


  2001 ORDU/Fatsa doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi bölgede bulunan çeşitli okullarda gerçekleştirdim. Lise öğrenimini Kumru Anadolu İmam-hatip Lisesi' nde aldım. Üniversiteye geçiş sınavında okulumda birincilik elde ederek Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünü kazandım. Üniversite eğitimim esnasında çeşitli klüp, dergi ve derneklerde faaliyette bulundum. Bunun yanında üniversite eğitimim esnasında Üstün yeteneklilerin eğitimi,Öğrenme Güçlüğü,Otizm,Zihinsel,Ortopedik,Ağır ve çoklu yetersizlik, Görme ve İşitme yetersizliği,Dil ve İletişim yetersizliği gibi bir çok alanda eğitim alarak uzmanlaştım.


  "BİR AFET BİN ÇÖZÜM: Özel gereksinimli öğrencileri deprem için nasıl hazırlamamız gerektiğini öğreniyoruz? adlı TÜBİTAK 2237-A PROJESİ,


  "ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLERİNE YÖNELİK DİJİTAL ORTAMDA SOSYAL ÖYKÜ HAZIRLAMA EĞİTİMİ" adlı TÜBİTAK 2237-A PROJESİ,


  "Matamatik problemi çözme stratejileri: ÜSTÜN YETENEKLİ VE TİPİK GELİŞİM GÖSTEREN ÖĞRENCİLER ACISINDAN İNCELENMESİ" adlı proje 2209 TÜBİTAK araştırması gibi destekli projelere katılım sağladım. Bunlarla birlikte;


  "ULUSLARARASI GENÇ ARAŞTIRMACILAR,


  8. ULUSAL ÜSTÜN YETENEKLİLER KONGRESİ,


  32.ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİ" gibi kongrelere katılım sağlayarak bildiri sunumları gerçekleştirdim. Bundan önceki süreçte yaklaşık 7 ay gibi bir süre diliminde ANKARA' da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalıştım. Şimdi ise ÜMMÜ KUMRU ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'nde çalışmaktayım.


 • AYLİN SEVMEZ

  UZMAN ÖĞRETİCİ/ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ UZMANI


  1 Aralık 1992 Hakkari Yüksekova doğumluyum. Lise eğitimimi Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesinde 2011 yılında tamamladım. Kırklareli Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü bitirerek lisansımı tamamladım. Lisans eğitimi esnasında dönem içi ve yaz donemi okul öncesi (kreş ve anaokullarında) ,hastane (Kırklareli Devlet Hastanesi bünyesine bağlı çocuk oyun odası , Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Onkolojisi bölümünde, Hakkari Devlet Hastanesi Çocuk Gelişimi Birimi'nde) ve özel eğitim ( Özel Can Dostum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi-Kırklareli , Özel Öz İlgi Ve Rehabilitasyon Merkezi- Hakkari) stajlarını tamamladım. Ayrıca gönüllü projelerde yer aldım.Milli Eğitim Bakanlığı'nın açmış olduğu kursları tamamlayarak Özel Eğitim Öğretmenliği alanında uzmanlığımı tamamlamış bulunmaktayım.Ayrıca Özgül Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Zihinsel Yetersizliği olan Bireyler alanında eğitimlerimi tamamlamaya devam etmekteyim.

   

  Sertifika ve Eğitimler

  Pedagojik Formasyon (Trakya Üniversitesi Edirne-2018)

  Europe experience of child development education field students certificate

  Uzman Öğretici Sertifikası

  Dil ve Konuşma Bozuklukları uygulayıcı sertifikası

  Oyun terapisi eğitimi (40'ar dakikalık 5 seans-katılım belgeli)

  İş Deneyimi

  Mersin Özel Matür Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (4 ay) Çocuk Gelişimci olarak görev aldım.

  Hakkari-Yüksekova Özel Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde uzman öğretici sertifikasını aldıktan sonra Uzman Öğretici ve Çocuk Gelişimci olarak görev aldım.(2019- Haziran 2021)


 • BEYZA KÜLÜNK

  UZMAN ÖĞRETİCİ/ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ UZMANI


  10 Kasım 2000 tarihinde Kocaeli de doğdum. Lise eğitimimi Zehra Emine Öçgüder MTAL 'de Özel Eğitim Alanında Okul 3. sü olarak tamamladım. 2018 senesinde İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans bölümüne başlayıp 2022 senesinde mezun oldum.
  -28 Haziran Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulu'nda Özel Eğitim alt sınıflarında 2 dönem staj yaptım. 
  -Kocaeli / İzmit OÇEM Otizmliler okulunda 1 dönem gözlemci öğretmen olarak bulundum.
  -Özel bir kurumda 1 yıl eğitici oyun ablalığı yaptım.
  -1 yıl özel gereksinimli bir öğrenciye koçluk yaptıktan ve özel ders verdikten sonra , farklı öğrencilerle özel derslere devam ettim.
                      ALDIĞIM EĞİTİMLER 
  - MEB Özel Eğitim Alanında Destek Verecek Uzman Öğreticiliği 
  -  Y-DEP Disleksi Lisanslı Uygulayıcılığı 
  - Denver II Gelişimsel Testi Uygulayıcılığı


 • BÜŞRA GÜVEN

  UZMAN EĞİTİCİ- OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ


  Merhaba ben Büşra Güven, 1996 yılında Artvin' de doğdum. 2019 yılında Maltepe Üniversitesi Okul Öncesi bölümünden mezun olarak lisans eğitimimi tamamladım. Özel ve devlet okullarında stajlarımı tamamladım. 2019 Yılında Ümmü Kumru özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışmaya başladım.

  Aldığım Eğitimler:

  Meb Özel Eğitim Alanında Destek Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu(240 saat) 

   


 • SELEN FEYZİOĞLU

  UZMAN EĞİTİCİ- ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANI


  Merhaba ben Selen Feyzioğlu 02/05/1998 yılında Kocaeli’nde doğdum.
  2017 yılında Okan Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans bölümünü bitirdim. 
  20 iş günü Anaokulu stajı yaptım 
  20 iş günü Hastane stajı yaptım 
  20 iş günü rehabilitasyon merkezi stajı yaptım.
  Çocuk Kasabası Anaokulu’nda 3 aylık bir çalışma sürecim oldu. 

  Aldığım Eğitimler:

  Meb Özel Eğitim Alanında Destek Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu (240 saat)


 • AYŞENUR ARSLAN

  UZMAN ÖĞRETİCİ/OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ


   2 Kasım 1995 Fethiye/Muğla doğumluyum. Lise eğitimimi Aydın-Çine Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladım.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında anaokulu ve kreşlerde staj yaptım.Çocuk Esirgeme kurumunda gönüllü oyun ablalığı yaptım.2017 yılından beri aktif olarak çalışma hayatıma devam ediyorum.Devlet okulunda ücretli özel eğitim öğretmenliği yaptıktan sonra çalışma hayatıma rehabilitasyonda devam etme kararı aldım. 2018 yılından beri farklı rehabilitasyon merkezlerinde aktif olarak görev yapmaktayım.

  Aldığım Eğitimler ve Kurslar:

  -Meb Özel Eğitim Alanında Destek Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu (240 saat)

  -Halk Eğitim Merkezi- Ücretli Öğretmenler Özel Eğitim Uygulamaları Eğitimi (80 saat)

  -Life Kinetik&Hareket Eğitimi (2019- Ozan Bozkurt)


 • GÖZDENUR SİPAHİ

  UZMAN ÖĞRETİCİ/OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ


  22.12.1997 yılı Üsküdar doğumluyum. Kocaeli Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Üç sene süren anaokulu öğretmenliğimin sonunda özel eğitime geçiş yapmaya karar verdim. Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde uzman öğretici olarak devam etmekteyim.

  Aldığım Sertifikalar;

  -Robotik Kodlama

  -ÇDD (Yaratıcı Drama 3. Aşama Halen Devam Ediyor)

  -İzmit Belediyesi Doğa Eğitim Kampüsü-Orman Okulu Eğitimi


 • FEYZA COŞKUN

  UZMAN ÖĞRETİCİ/ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ UZMANI


  Merhaba ben Feyza Coşkun.1995 İzmit doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim.2017 yılında Dumlupınar Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olarak lisans eğitimimi tamamladım.2020 yılında Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Önlisans programından mezun oldum. 2023 yılında ise İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans programından mezun olarak eğitim hayatımı tamamladım. Eğitimlerim devam ederken iş hayatına Avni Akyol İlkokulu'nda Özel Eğitim öğretmenliği yaparak başladım. Ardından 2 yıl farklı kurumlarda anaokulu öğretmenliği yaptım.Eylül 2023 tarihinden itibaren Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışmaktayım.

  Aldığım Sertifikalar;

  -Pedagojik Formasyon (Dumlupınar Üniversitesi)


 • ESMANUR YILMAZ

  UZMAN ÖĞRETİCİ/OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ


  1997 yılında Trabzon'da doğdum.Hasan Tahsin İlköğretim Okulu'nda eğitimimi tamamladım.Ardından Of Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun oldum.Lisans eğitimimi Sakarya Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladım.Şuanda aktif olarak Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde uzman öğretici olarak çalışmaktayım.


 • BÜŞRA ÖZTÜRK

  OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ


  1995 İstanbul/Kadıköy doğumluyum. 
  Karadeniz Teknik Üniversitesi, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2016 yılında onur öğrencisi olarak mezun oldum.
  Kocaeli Üniversitesi, Okul Öncesi Eğitimi alanında yüksek lisans yapmakta olup, tez dönemindeyim.
  2016 yılından itibaren mesleki yaşantım süresince okul öncesi öğretmeni, drama, ingilizce gibi branş derslerinde kulüp öğretmenliği, eğitim koordinatörlüğü ve anaokulu müdürü olarak görev aldım.
  Mesleki yaşantıma aktif olarak Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde devam etmekteyim.

  Sertifikalı Eğitimler
  * Okul Öncesi Eğitimi Kongresi - Karadeniz
  Teknik Üniversitesi - Katılımcı 
  * Second Step (İkinci Adım) Uygulayıcı
  Eğitimi  
  * İlk Yardım Sertifikası 
  * Eğitim Teknolojileri Zirvesi -Katılımcı 
  * Öğrenmenin Temel Prensipleri 
  * Öğretmenin İyi Olma Hali 
  * Alfa Çağı Öğretmenlik 
  * Soruşturma Temelli Ders Tasarımı 
  * Aktif Öğrenme 
  * Çocuklar İçin Felsefe 
  * Anlamaya Dayalı Tasarım
  * Öğrenme Süreçlerine Bilgi ve İletişim
  Teknolojileri Entegrasyonu 
  * Eğitimde Oyun, Oyunlaştırma ve Eğitsel
  Oyun Tasarımı 
  * 6 Tuğla Atölyesi


 • VAHAP YURTSEVEN

  FİZYOTERAPİST


  Celal Bayar Üniversitesi'nden 2020 yılında mezun olduktan sonra 2021 yılında Sütçü İmam Üniversitesi'nde Anatomi(Tıp) alanında yüksek lisans eğitimi alarak akademik hayatıma adım attım.Ortopedi,Nöroloji,Pediatri,Kardiyopulmoner,Yoğun Bakım,Sporcu Sağlığı,Lenfödem,Robotik Rehabilitasyon ,Geriatri alanlarında staj yaptım.Mesleki olarak Ortopedi kliniği,spor klüpleri,dal merkezi ve rehabilitasyon alanında görev yaptım.Bu eğitim süreçleri ve mesleki hayatım boyunca çeşitli eğitimler aldım ve bunları aktif olarak uygulamaktayım. Mesleki hayatıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde devam etmekteyim.


 • ÇAĞLA KESKİN

  FİZYOTERAPİST


  2001 yılında Zonguldak'ta doğdum. 2023 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Duyu Bütünleme, FTR Vaka Okulu, Klinik  Reformer Pilates ve Graston gibi eğitimler aldım. Şuan da Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde meslek yaşantıma devam etmekteyim


 • SÜMEYYE BAY TAYFUN

  FİZYOTERAPİST


  1993 yılında Denizli’de doğdum. İlk orta okul ve lise eğitimimi Denizli’de tamamladım. 2017 yılında Tbilisi State Medical University Fiziktedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca Denizli Tekden hastanesi, Beymer hastanesinde stajlar yaptım. Mezun olduktan sonra Beş Yıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başladım. Sonrasında Cihan hastanesi, Yenidoğan özel eğitim ve şimdi Ümmü Kumru Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde devam etmekteyim.

   


 • BUSE MERAL

  FİZYOTERAPİST


  1998 yılında İstanbul’da doğdum. 2021 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Mezun olduğum sene pilates eğitmenliği belgesi ve mesleki alanda duyu bütünleme, kinezyolojik bantlama, uzay terapi, kupa ve hacamat, kuru iğneleme ve graston eğitimi aldım. Bir çok hastane ve özel eğitimde staj deneyimim oldu. BHT Clinic İstanbul Tema hastanesinde nöroloji, ortopedi, pediatri, robotik ve yoğun bakım alanında ve Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalıştım. Evlilik sebebiyle İzmite taşındım ve şimdi de Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaktayım.


 • SALİH MENEKŞE

  FİZYOTERAPİST


  1999 yılında Kahramanmaraş’ta doğdum. İlkokul ortaokul ve lise eğitimimi Kahramanmaraş’ta tamamladım. 2023 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi, Menteşe Devlet Hastanesi, Beyaz Melek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Muğla Sağlıklı Yaşam Merkezinde uygulamalı stajlar yaptım. Şimdi de  Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde meslek hayatıma devam etmekteyim.


 • TÜLAY KESTANLIOĞLU

  MEMUR


  1981 İzmit doğumluyum. Evli ve 1 çocuk annesiyim.
  10 yıl MEB'e bağlı anaokullarında görev aldım.
  Mesleki yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde devam etmekteyim


 • SEYHAN KARAASLAN

  Personel


   1980 İzmit doğumluyum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. 1 yıl MEB'e bağlı anaokulunda görev aldım. Mesleki yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde devam etmekteyim.


 • İLHAN GÜNDAŞ

  Servis Şoförü


  1969 yılında İzmit'te doğdum. Evli 3 çocuk babasıyım. İzmit Endüstri Meslek Lisesi Makine Bölümü mezunuyum. Daha önce ticaretle ilgileniyordum.

  Şu anda Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde şoför olarak çalışmaktayım.


 • HÜSEYİN KIR

  Servis Şoförü


  1963 yılında Giresun ili Görele İlçesinde doğdum.İlköğretimi doğduğum ilde ortaokul ve liseyi İzmit Lisesi akşam bölümünde okudum. 
  1990 yılında evlendim. 2 çocuk babasıyım. Mutlu ve neşeli bir hayatımız var.1995 yılında özel bir şirkette tanker şoforü olarak çalışmaya başladım ve aynı şirketten emekli oldum. 
  Mesleki yaşantıma Ümmü Kumru Özel Eğitim Merkezinde Servis Şoförü olarak devam etmekteyim.


 • ORÇUN ÖZMEN

  Servis Şoförü


  08/03/1975 Kocaeli/İzmit doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.Orta Okul mezunuyum. Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde iş hayatıma devam etmekteyim.


 • MUSTAFA FİDAN

  ŞOFÖR


  1970 yılında İzmit'te doğdum. Bulduk mahallesi Çakırlar İlkokulu mezunuyum. Daha önce Türk Telekom' da saha personeli olarak çalıştım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Mutlu güzel bir hayata sahibim. Şu anda Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde şoför olarak çalışmaktayım.